رنگین جامه

حس نوستالژیک تجربه‌ی ایام قدیم

 

 

خط جامه

تلفیق خطاطی با خیاطی

 

 

زیبا جامه

جامه برازنده شما

 

 

توکاجامه

در زندگی انسان‌ها همواره لباس علاوه بر محافظت انسان از شرایط محیطی، بیانگر خواسته‌ها و تمایلات و احساسات ما بوده است. ما با لباس خود به دیگران حس و سلیقه‌ی خود را نشان می‌دهیم و بدیهی است که هنر و خلاقیت در تحول لباس و مد بسیار تاثیرگذار بوده است.

توکا جامه سعی دارد دانش لباس و منسوجات، ذوق و خلاقیت، ظرافت ودقت را متناسب با اقتصاد خانواده در اختیار مشتریان خود قرار دهد. تناسب طرح و رنگ لباس و راحتی آن می‌تواند تجربه لذت دلپذیری را برای انسان فراهم آورد و ما در توکا جامه، سعی داریم این لذت را برای شما به ارمغان بیاوریم.

خدمات ما را تجربه کنید و از آن لذت ببرید. با این خدمات، شما در مورد لباس و جامه خود دلمشغولی ندارید، همه آن‌ها را به ما بسپارید.

مجموعه‌ها

زیبا جامه

خانم‌ها در این بخش علاوه بر آنکه خیاط ماهر برای دوختن لباس خود دارند، یک مشاور امین و صادق برای انتخاب پارچه، رنگ و مد لباس  را در کنار خود خواهند داشت تا با خیالی آسوده از میان گزینه‌های فراوان پیش‌روی خود بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

در این گالری شما نیازها و انتظارات خود را با ما در میان می‌گذارید و ما دانش و تجربه خود را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا مناسب‌ترین گزینه شما یافته شود. انتخاب گزینه مناسب از میان گزینه‌های فراوان و دغدغه انتخاب صحیح یکی از دلمشغولی‌ها در انتخاب و خرید لباس است. ما همواره سعی می‌کنیم همه آن اطلاعاتی که شما برای انتخاب مناسب لازم دارید را در اختیار شما قرار دهیم.

تلاش ما این است که خرید و انتخاب لباس برای شما تبدیل به تجربه‌ای دلپذیر و فراموش نشدنی شود.

رنگین جامه

ایران زمین از ایام کهن، مهد الهام برای هنرمندان جهان بوده است و امروزه بسیاری از نام‌های تجاری مطرح جهان از عناصر این تمدن باستانی، در طراحی لباس و دیگر محصولات خود استفاده می‌کنند. در این بخش خانم صادقیان و آقای حسین‌زاده به عنوان یک زوج هنرمند که دارای آثاری در سطح ملی و بین‌المللی هستند و مهمترین ویژگی آثار خود را طراحی لباس با رویکرد زیبایی‌شناسی و مطالعه تاریخ پوشش ایران و تنوع رنگ همراه با چشم‌نواز بودن آن‌ها می‌دانند، لباس‌های طراحی شده و محصولات خود را عرضه می‌نمایند.در این بخش شما می‌توانید لباس‌های سنتی و ایام گذشته را سفارش داده و تجربه‌ایی از روزگار قدیم داشته باشید. 

خط جامه

در خط جامه شما می‌توانید لباس خود را با جملات، اشعار و دل‌نوشته‌های خود زینت بخشید. طراحی‌های خاص و منحصر به فرد از جملات و اشعار و دل‌نوشته‌های شما که بر روی لباس و جامه نقش می‌بندد حاصل ذوق یک هنرمند جوان است و نه تنها لباس را از سطح یک پوشش عادی فراتر می‌برد بلکه حس درونی شما را نیز به جهان پیرامون  منتقل می‌کند.

خط جامه نقش‌بندی هنر زیبای خطاطی بر روی لباس است تا پوشش شما اثری هنری شده و بر زیبایی دنیا بیفزاید.

خدمات در محل

ما کاملا آگاهیم بعضی وقت‌ها شما لازم دارید که برخی از خدمات را در محل خود دریافت کنید، ما این خدمات را در محل شما فراهم کرده‌ایم.

ما از ابتدا تا انتها در کنار شما هستیم.

سرویس تحویل 

تحویل لباس  شما در هر آدرسی که مشخص کنید، امکان‌پذیر است.   

سرویس پرو

اگر خواستید که پرو لباس  شما در محل شما انجام شود، این امکان نیز فراهم شده است.   

سرویس اندازه‌گیری

ما لباس شما را در محل‌تان هم اندازه‌گیری می‌کنیم. برای اندازه‌گیری لباس شما، ما به نزدتان در محل کار یا منزل شما می‌آییم.  

مشاوره

ما شما را لایق بهترین‌ها می‌دانیم و خود را مشاور شما تا رسیدن به بهترین‌ها. 

بهترین، مناسب‌ترین است نه ارزانترین و نه گرانترین.

اشتراک دانستنی‌ها

شما نیز می‌توانید دانش و دانستنی‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در توکا جامه هر کس این امکان را دارد که دانش و تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارد. ما در دنیایی به هم پیوسته زندگی می‌کنیم و نیاز داریم بیشتر به هم کمک کنیم. 

انتخاب مدل و نوع لباس

انتخاب مدل و نوع لباس در آراستگی ظاهری بسیار مهم است. مناسب‌ترین مدل و نوع لباس را می‌توانید با کمک ما بیابید. 

ما همواره در کنار شماییم تا تجربه خود در انتخاب مدل و نوع لباس را در اختیار شما قرار دهیم.  

سرویس انتخاب پارچه و منسوجات

انتخاب پارچه و منسوجات در هر لباسی بسیار مهم است. ما از البسه خود انتظارات گوناگونی داریم که این انتظارات و کاربردهای لباس‌، گزینه‌های متعددی را پیش‌روی ما قرار می‌دهند. 

ما و شما با هم گفتگو می‌کنیم تا به پارچه‌ی مناسب شما برسیم.  

پیشنهادهای توکا جامه

کد 100006

ترنج بانو

کد 100018

 

کد 100014

سبک خاص خود را بسازید

توکا جامه به شما امکان می‌دهد که سبک خاص خود را بسازید. امروزه اشخاص زیادی هستند که تمایل به تمایز و تفاوت از سبک‌های عممومی دارند و توکا جامه این قابلیت را دارد که شما را در دست‌یابی به سبک خاص خودتان یاری کند. 

با ما همراه شوید تا به سبک خاص ومتمایز خود برسید. 

پربازدیدها 

کد 100016

کد 100003

ترنج بانو

کد 100001